Powitania z Zalesia

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

wiadp1
Nowy....
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2011 20:01
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI XL Titanium Silver
Lokalizacja: Zalesie Górne

Powitania z Zalesia

Post autor: wiadp1 » 25 lip 2011 09:00

Witam posiadaczy Souli,

Od dwóch tygodni także jestem szczęśliwym właścicielem tego samochodu i jestem nim zauroczony. Troszkę się obawiałem tego modelu, ponieważ wcześniej jeździłem głównie terenówkami, ale ze względu na fakt, że obecnie więcej jeżdżę po mieście poszukiwałem mniejszego autka, które będzie mniej paliło, a jednocześnie będzie miało lekko podwyższone zawieszenie, jednym słowem szukałem tzw. crossovera. Przeanalizowałem i przetestowałem praktycznie wszystkie możliwe modele na rynku, ale kiedy wsiadłem do Soul'a stwierdziłem, że to jest to. Zauroczył mnie on swoją linią nadwozia, ale najbardziej nie mogłem się nadziwić ilością miejsca w środku. Zaskoczyła mnie także cicha praca Diesla, tym bardziej, że słyszałem, że wiele ludzi narzeka, że samochód jest strasznie głośny. No i te felgi. 18' w takim samochodzie wyglądają super. Może i nie są praktyczne na polskich drogach, ale jakże dodają charakteru. Strasznie podoba mi się jeszcze prędkościomierz. Ten w wersji z 2011 roku wygląda po prostu genialnie. Przejechałem już Soul'em około 2000km, w tym część bardzo wymagającymi górskimi trasami i poza tym, że samochód strasznie mocno reaguje na wszelkie nierówności nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że był to świetny zakup i jestem tym autem zachwycony, podobnie jak wszyscy moi pasażerowie i szczęśliwcy, którym dałem się przejechać :)

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Powitania z Zalesia

Post autor: Hary66 » 25 lip 2011 09:11

Lublin wita i pozdrawia.
Ja 18 zamieniłem jednak na 16 - zalecenie dentysty :rotfll:.
Pozdrawiam, Hary.

rachod
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 lis 2010 21:53
Czym jeżdzę: benzyna, Java brown RP 2011 L
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Powitania z Zalesia

Post autor: rachod » 25 lip 2011 12:22

Witamy z Mazowsza. Ja również jestem bardzo zadowolony z mojego autka.

ODPOWIEDZ