Witam

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

kiasoulfl
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 09 sty 2012 10:03
Czym jeżdzę: 1.6 B XL
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam

Post autor: kiasoulfl » 16 lut 2012 10:00

ja zrobiłam może ten błąd że byłam z Narzeczonym mogłam iść sama. w pakiecie FUN jest: kamera w lusterku cofania, inteligentny kluczyk (nie musisz go wyciągać z kieszeni żeby otworzyć czy zamknąć auto a nawet zapalić bo jest przycisk Start Stop:) no i mam lakier metalizowany a w opcji zamawianej miałam kolor Vanilia z Dragonem a teraz Titanium z tym pakietem Fun i tylko 300 zł więcej zapłace. Aha jeden minus rok produkcji zamiast 2012 będzie 2011 ale po lifcie. Ogólnie jestem zadowolona bo zamiast czekać ponad 2 miesiące obiecali 10 dni auto już do mnie jedzie z Nowego Sącza.

wiadp1
Nowy....
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2011 20:01
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI XL Titanium Silver
Lokalizacja: Zalesie Górne

Re: Witam

Post autor: wiadp1 » 20 lut 2012 07:11

Titanium Silver - super kolor. Moim zdaniem jeden z ciekawszych dla Soul'a. Sam taki mam i naprawdę super się prezentuje. Nawet osoby, które doradzały mi Vanilkę powiedziały potem, że Titanium jest fajniejszy i praktyczniejszy

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam

Post autor: Hary66 » 20 lut 2012 17:10

Ten kolor ma wielką zaletę. Nie bardzo widać na nim brudu. I jescze (póki co) nie mam żadnych odprysków na lakierze.
Pozdrawiam, Hary.

ODPOWIEDZ