Witam

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

kiasoulfl
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 09 sty 2012 10:03
Czym jeżdzę: 1.6 B XL
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam

Post autor: kiasoulfl » 14 lut 2012 09:21

Chuba będzie lepiej jak zrezygnuje z umowy i wezmę co jest na salonie.... co o tym myślicie??

wiadp1
Nowy....
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2011 20:01
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI XL Titanium Silver
Lokalizacja: Zalesie Górne

Re: Witam

Post autor: wiadp1 » 14 lut 2012 11:41

Poproś ich, żeby sprecyzowali konkretnie termin. Jak zaczną coś kręcić, to znaczy, że jeszcze trochę poczekasz. Mi powiedzieli dopiero prawdę jak postawiłem im ultimatum, że albo dają konkretny termin, albo rezygnuję z samochodu. Przestraszyli się, powiedzieli w czym rzecz i zaczęli proponować samochody z salonu z fajnymi bezpłatnymi dodatkami i po niższych cenach niż te wystawione. Możesz spróbować tę metodę, a wtedy dowiesz się pewnie na czym stoisz i możesz na tym całkiem fajnie wyjść, bo oni zawsze będą woleli utrzymać klienta, niż go zupełnie stracić, a wtedy proponują różne ciekawe opcje :)

Inna sprawa, że ja miałem już 3 tygodnie opóźnienia w stosunku do planowanej daty odbioru samochodu

kiasoulfl
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 09 sty 2012 10:03
Czym jeżdzę: 1.6 B XL
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam

Post autor: kiasoulfl » 14 lut 2012 12:30

no właśnie a ja jestem 2 miesiące przed terminem ale dzwoniłam do salonu i powiedziałam żeby mi szukali auta bo potrzebuje na już...czekam na ich telefon zobaczymy jedyny minus że rok produkcji będzie 2011 ale trudno...

Awatar użytkownika
grisza
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 31 sie 2011 07:53
Czym jeżdzę: SOUL L 1.6 GDI RED
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Witam

Post autor: grisza » 14 lut 2012 13:05

To nie zapomnij o tańszym pakiecie ubezpieczeniowym dla roku produkcyjnego 2011, no i może jak marcomo dostaniesz koła zimowe.

marcomo
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2012 23:02
Czym jeżdzę: SOULXL LIFTING 1.6GDI
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam

Post autor: marcomo » 14 lut 2012 19:05

Do kiasoulfl

Na pewno nie jest za późno, umowa nie ma nic do tego. Ja nie miałem żadnej umowy, bo brałem auto dostępne. Wydębiłem koła zimowe i ustaliłem termin odbioru... i nie dotrzymali bo w PL felg nie było do FL i czekałem jeszcze tydzień za co dałem im do wyboru w gratisie ( podłokietnik, lub osłona silnika, or kamera cofania ). Wybrali podłokietnik... i teraz czekam na niego :)

Targuj się lub mów że umowę zerwiesz bo terminu nie dotrzymują...

Powodzenia w walce na noże :jem:
Obrazek

kiasoulfl
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 09 sty 2012 10:03
Czym jeżdzę: 1.6 B XL
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam

Post autor: kiasoulfl » 15 lut 2012 15:25

no i byłam dziś w euro-kas i ściągają mi solniczke z Nowego Sącza w kolorze Titanum w wersji Xl z pakietem Fun wynegocjowałam tylko dywaniki :panna: chyba nie mam daru przekonywania i auto za 10 dni będzie u mnie a cena to 62 790.

marcomo
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2012 23:02
Czym jeżdzę: SOULXL LIFTING 1.6GDI
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam

Post autor: marcomo » 15 lut 2012 19:47

Dobre i to. Ale może doczekasz się solniczki:)

Co wchodzi w skład pakietu FUN? :niewiem:
Obrazek

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam

Post autor: Hary66 » 15 lut 2012 22:40

Nie masz daru przekonywania. Rozmowa w ten poniedziałek w salonie. Stoimy przy solniczce XL 2011 benzyna po lifcie, odbiór może być jutro. Kolor green tea!!! ale wypas maksymalny - ledy , itp. Po 5 minutach cena ma 5 z przodu + dywaniki + czujniki parkownania i alarm. Żeby nie było za mało poprosiliśmy o koła zimowe na stalówkach i zostawiliśmy telefon napisany na ofercie konkurencyjnego salonu.
I zawsze idź z dziewczyną.
Pozdrawiam, Hary.

marcomo
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2012 23:02
Czym jeżdzę: SOULXL LIFTING 1.6GDI
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam

Post autor: marcomo » 15 lut 2012 22:57

Harry dlaczego z dziewczyną?

Ja miałem fajną młodą sprzedawczynię! Na cholerę miałem iść z moją połówką?

Ale ok, rozumiem jak facet sprzedaje to może podziałać :)
Obrazek

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam

Post autor: Hary66 » 16 lut 2012 00:22

No, jak trafisz na fajną, młodą sprzedawczynię, to mus brać inną połówkę. To mi się jeszcze nie trafiło, przyznaję bez bicia.
Pozdrawiam, Hary.

ODPOWIEDZ