Koszalin pozdrawia:)

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Robert
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2013 06:29
Czym jeżdzę: 1.6 GDI 140 KM L+Led Black Soul
Lokalizacja: Koszalin

Koszalin pozdrawia:)

Post autor: Robert » 09 mar 2013 22:52

Witam Wszystkich:))
Mam,w końcu go mam...dzisiaj odebrany z salonu,czekaliśmy na niego tydzień i nie mogę jeszcze w to uwierzyć, że na moim podjeździe stoi nowe auto, i to jakie :oczko:
Po ostatnich przeżyciach z używanymi samochodami, szczególnie dieslami, stwierdziliśmy z żoną że już czas na nowe auto:)
Pierwszym i jedynym salonem jaki odwiedziliśmy była właśnie KIA, otworzyły się drzwi i tam GO zobaczyliśmy...szybka decyzja i jest nasz:))
Przeczytałem w jakiejś reklamówce,"SOUL-wyjątkowy samochód dla wyjątkowych ludzi" Nie czuję się nikim szczególnym ale to auto z pewnością takie jest!
Jeździ się nim przyjemnie, wyposażone jest super, mam tylko nadzieję że będzie bezawaryjny:)
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie :lalala:
Robert


SOUL 1.6 GDI+LED,pakiet L

Awatar użytkownika
djoneway
Bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 19 maja 2011 09:50
Gadu-Gadu: 1330551
Czym jeżdzę: 2009 KIA Soul 1.6 CRDi XXL
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: djoneway » 10 mar 2013 00:50

fajnie masz z tymi LEDami;) starsze odmiany mogą pomarzyć. Życzymy zatem setek tysięcy bezawaryjnych kilosów przebytych tym niebanalnym autem:) Pozdrooo

Awatar użytkownika
mwxx
Nowy....
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2012 19:33
Czym jeżdzę: czarny XL1.6 disel
Lokalizacja: Dębica

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: mwxx » 11 mar 2013 14:28

witam z soulowym pozdrowieniem :)

Awatar użytkownika
sonet2
ARHEOLOG-AMATOR
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2009 21:32
Czym jeżdzę: 1.6 16V, 124 KM XL Black Soul
Lokalizacja: Gród Kopernika
Kontakt:

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: sonet2 » 11 mar 2013 14:29

Witam i właśnie tych led zazdroszcze, no i troszkę inaczej się prezentuje, ale mój to staruszek już 4 rok mu leci :galy:
Ja sam decyduję jakiej długości i treści są moje posty :)

Awatar użytkownika
Robert
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2013 06:29
Czym jeżdzę: 1.6 GDI 140 KM L+Led Black Soul
Lokalizacja: Koszalin

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: Robert » 11 mar 2013 20:17

Ledy są faktycznie fajne,szczególnie te tylne,wieczorem wyglądają super :D
Po trzech dniach jazdy tym pięknym samochodzikiem odkryłem trzy rzeczy które mi się nie podobają...muszę się chyba do nich przyzwyczaić :zły2:
Pierwsza,to centralny zamek,sam zamyka drzwi zaraz po ruszeniu z miejsca...irytuje mnie bardzo :zły2: Jutro jadę do salonu żeby usunąć tę funkcję :zlosnik:
Druga, to palące się długą chwilę światła mijania po wyłączeniu silnika...nie znalazłem jeszcze sensu tej funkcji... :w łeb:
Trzecia, po odpaleniu silnika samoczynnie załącza się klimatyzacja(manualna)...nie wiem dlaczego?

Może trzeba się do wszystkiego przyzwyczaić :oczko:
Auto jest jednak śliczne,przyjemne w prowadzeniu i co mnie cieszy wzbudza zainteresowanie na drodze :kierownik:
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: soul » 11 mar 2013 21:05

Jak naciśniesz drugi raz przycisk zamknięcia na pilocie to światła zgasną-to jest funkcja follow me home.
Z klimą też jest patent-jak dobrze pamiętam trzeba szybko 4 czy piec razy przycisnąć guzior AC i nie będzie się włączała sama.

Awatar użytkownika
grisza
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 31 sie 2011 07:53
Czym jeżdzę: SOUL L 1.6 GDI RED
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: grisza » 12 mar 2013 07:58

Co do klimy to włączy się zawsze gdy pokrętło temperatury będzie ustawione w max. zimnym położeniu.
A co zrobić żeby nic nam się samo nie włączało opisane jest tu: viewtopic.php?f=42&t=1318&p=12731&hilit ... cja#p12731

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: Kwarcu » 12 mar 2013 16:03

Samoczynne włączanie się klimy nie jest zależne od ustawionej temperatury tylko od ustawienia na wszystkie "wyloty" - MAX AC lub przy ustawieniu nawiewu na szybę. Z czego to pierwsze zawsze będzie korzystało z włączonej klimy i nic z tym się nie zrobi. Ale jeśli chodzi o szybę to można to automatyczne włączanie klimy wyłączyć.

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: matrix » 16 mar 2013 11:59

Pozdrawiam z kaszub ,w drodze do Hamburga zaliczam Koszalin kwestia czasu i ci zrobie fotke w trasie :bigok:
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

Awatar użytkownika
Robert
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2013 06:29
Czym jeżdzę: 1.6 GDI 140 KM L+Led Black Soul
Lokalizacja: Koszalin

Re: Koszalin pozdrawia:)

Post autor: Robert » 21 mar 2013 22:18

Hej :oczko:
Byłem w salonie i pewne sprawy się wyjaśniły. Klimatyzacja załącza się zawsze gdy ustawiony jest nawiew na przednią szybę, w każdej innej pozycji nie załącza się. Sprawa druga, to ten nieszczęsny samo zamykający się centalny zamek, po godzinie "walki" okazało się że nie można tego w żaden sposób wyłączyć...hmm :( Trzeba się będzie przyzwyczaić i tyle w tym temacie :los2:

Smutne jest tylko to,że autko stoi w garażu, śniegu spadło od jasnej cholery a ja nie mam oponek zimowych, więc czekam na odwilż :galy:

Pozdrowionka.

ODPOWIEDZ