Welcome to the house of fun

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

drum
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2009 19:58
Czym jeżdzę: SOUL 1.6 CVVT (L) Titanium Silver
Lokalizacja: Wrocław

Welcome to the house of fun

Post autor: drum » 05 kwie 2009 21:05

Oprócz zwykłego "żółwika" wszystkim soul-manom, to załączam pytanko: czy jeździ ktoś z was, moi drodzy, "duszyczką" benzynową? Jesli tak, to opiszcie proszę wrażenia z jazdy, jak się zbiera i takie tam? Gdyż jestem przed zakupem "duszyczki"-oczywiście w pełni świadoma i zdrowa na umyśle:). Ale oczywiście mój dealer nie posiada w swojej kolekcji silnika benzynowego. (hehehe, czas na zmianę dealera:)) Ale tak naprawdę to nigdzie nie mogę trafić takiego okazu do jazdy testowej. Help!!!!!!

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Welcome to the house of fun

Post autor: Mish » 05 kwie 2009 21:12

Mają taki egzemplarz w Toruniu... Jeździłem odrobinę benzyniakiem - na pewno jest cichutki... Co do dynamiki, to przesiadłem się z Mazdy 6 2,0 CiTD, więc mi troszku brakowało... Osobiście zdecydowałem się na diesla... W kwestii spalania benzyniaka, to znalazłem różne raporty spalania - niestety średnia jest grubo powyżej 8 litrów/100km (to co znalazłem masz tutaj)
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Welcome to the house of fun

Post autor: soul » 05 kwie 2009 21:23

Witam na forum.
Proszę uzupełnij swój profil-miejscowość.
Życzę owocnego "forumowania"
pozdrawiam

drum
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2009 19:58
Czym jeżdzę: SOUL 1.6 CVVT (L) Titanium Silver
Lokalizacja: Wrocław

To jeszcze raz ja

Post autor: drum » 06 kwie 2009 00:18

Dziękuję za reakcję:) J :? eżdżę Fordem Focusem (dieselek) 115 rumaków. Hm, w sumie może być porównywalnie. Dlaczego teraz benzynka? Bo nie mam zaufania do polskiej ropy. No i oczywiście następuje kolejny problem: skoro nie ma benzynki w salonie, to zmuszają mnie do kupna diesla. No i nawet nie mogę przed zakupem sprawdzić jak się wozi "duszyczka" benzynowa. A z drugiej strony to czy mogę zarządać sprowadzenia oczekiwanego egzmplarza i pojechać na jazdę próbną? (no chyba wypadałoby, bo dziwnie jest kupować coś wirtualnego za pokaźną sumkę). Hehehe, ciekawe ile w sumie będzie kosztowała mnie przyjemność i komfort życia z "duszyczką".

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Welcome to the house of fun

Post autor: Mish » 06 kwie 2009 06:20

Hmm... a skąd jesteś? Raczej nie sprowadzą Tobie ot tak na jazdę próbną, ale tak jak mówię - benzyna stoi w Toruniu... i w Bydgoszczy

EDIT:
Oj, Wrocław... ale to nie tak daleeeko, akurat wczoraj jechałem przez Wrocław do Torunia :)
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Welcome to the house of fun

Post autor: Mish » 06 kwie 2009 13:54

Widziałem na żywo i wygląda bardzo fajnie... Naprawdę ładny kolor, dodaje jej terenowego charakteru przez nieco "militarny" wygląd
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

ODPOWIEDZ