KONIEC OPON NEXEN

Jakie opony, jakie felgi-rozmiary, marki.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KONIEC OPON NEXEN

Post autor: Kwarcu » 09 lip 2010 00:14

Najgorsze są ekoopony(czyli bieżnikowane). Więc to już pocieszenie, że Nexeny są nienajgorsze. :D Szczerze powiedziawszy Nexeny nie wypadają tak źle jak inne wynalazki za małą kasę. Wiadomo, że super oponki to są Toyo, Goodyear, Nokian, ... Tylko komplet takich opon o wymiarach 225/45 R18 = wysoka cena. Najtańszy komplet dobrych opon o takich wymiarach to jakieś 1800-2000 zł.

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: KONIEC OPON NEXEN

Post autor: soulek » 09 lip 2010 00:42

Mam nadzieje, iż nexeny nie są tak dobre jak inny koreański wyrób o nazwie kumho. Ten wynalazek dostałem w innym swym koreańcu, by ich szlak trafił z tym badziewiem. :zły2: Typowa masowa taniocha.Po 10 tysiakach w kołach, były bardziej łyse niż ja. :rotfll: . Po wymianie na konkretną już markę, odzyskałem słuch w dobrze wyciszonej taczce, a i paliwa w baku na dłużej i dalej starcza . Cuda, czy co ?
matfot pisze:shafted - trafiłeś w dziesionę - mieli jedną na stanie - już zamówiłem... ale poza nimi nigdzie nie znalazłem - tylko kpl. kół na A..
wiec faktycznie nie będzie ... coś mi się wydaje, ze Firma Kia zaoferowała dla swoich klientów :doopa:
matfot pisze:spoko strazak2007 - wezwałem patrol, zrobili fotki itd...dzisiaj złożyłem pisemko do UM: Wniosek o wypłatę odszkodowania - 740 pln - za dwie sztuki opon - bo mam przejechane 15 tys. km - i nie mogę mieć jednej nowej a drugiej "starej". Teraz czekam - ich ruch :w łeb: ??????
Matfot-z tego co piszesz zamówiłeś jedną sztukę.Lepiej było kupić dwie inne opony i rościć prawa o odszkodowanie. Będą w UM chcieli od Ciebie rachunek i co w tedy ? Pokażą Ci tak :fuck2:

Awatar użytkownika
grnfish
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2009 17:22
Czym jeżdzę: Black Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 197 KM
Lokalizacja: Switzerland

Re: KONIEC OPON NEXEN

Post autor: grnfish » 15 lut 2011 15:25

Ja szukalem ostatnio po serwisach i sklepach ale nigdzie nie moglem znalesc opon Nexen - wyglada na to ze na europejskim rynku nie ma tych opon.
Twingo '97 --> Almera '96 --> Soul '09 --> Hyundai Santa Fe '11 ---> ...? :)

ODPOWIEDZ