Opony zimowe - kiedy kupować?

Jakie opony, jakie felgi-rozmiary, marki.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
sarin2
Nowy....
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2009 14:33
Czym jeżdzę: L 1,6 benz. black
Lokalizacja: pomorskie

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: sarin2 » 10 lip 2010 20:36

żadna odpowiedź(określenie) nie było obraźliwe ale żeby mieć "więcej" postów trzeba coś powiedzieć :zlosnik4: chodzi mi o kwarca :w łeb:

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: Kwarcu » 10 lip 2010 21:49

strazak2007 pisze:jednym słowem pierd.....sz bzdury bez żadnej treści
Chodzi o słowo z kropkami. Wiadomo jakie ma być, a tak owe może być odebrane za obraźliwe, bo człowiek MÓWI, jeśli już.

sarin2 - tak, nabijam posty, bo to dla mnie najważniejsze... Może dostanę jakiś order, więc warto. :zlosnik4: Według Ciebie człowiek może poczuć się urażony takim zwrotem, czy nie? Bo według mnie tak, kultura dyskusji raczej do czegoś zobowiązuje. Poza tym człowiek jako istota na tyle inteligentna MÓWI i tyle.
A kolejny problem jest taki, że zaraz obydwaj Panowie zaczną się tak do siebie odnosić i forum tylko traci swój poziom.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: Dżaguś » 10 lip 2010 22:07

miło mi,że strażak zauważył czym jeździłem :)
nie jestem fachowcem w każdej dziedzinie..ba..nie jestem chyba nawet w żadnej :smirk:
wybacz mi moją niekompetencję, lecz rozumiesz...chcę nabić trochę postów :oczko:
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: strazak2007 » 10 lip 2010 22:32

kwarcu nie w tym rzecz żeby się obrażać wzajemnie i nie to było moją intencją, a jeśli miałem na myśli np słowo "pierdykasz", chodzi o to że dżaguś wyprodukował kilka postów w temacie opon które niczym się nikomu nie przysłużą, mało tego wypisywał teksty z poziomu przedszkola więc chciałem być dobrze zrozumiany, ale patrząc na ostatni jego post widzę że nic nie dotarło. Mam nadzieję że to forum temu służy żeby się wymieniać konkretnymi informacjami a nie opowiadaniem bajek,
Dżaguś pisze:miło mi,że strażak zauważył czym jeździłem :)
nie jestem fachowcem w każdej dziedzinie..ba..nie jestem chyba nawet w żadnej :smirk:
wybacz mi moją niekompetencję, lecz rozumiesz...chcę nabić trochę postów :oczko:
dżaguś mam do Ciebie wielką prośbę zakończ już to przedstawienie, wystarczy że jak dokonasz zakupu opon w necie podasz za ile, gdzie i jakie oponki i wszystko jasne, taniej czy nie koniecznie, nie lubię przepłacać może się okazać że masz jakąś fajną stronkę i ja też skorzystam w przyszłości i to będzie konkretna informacja i pomoc dla innych użytkowników.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: Kwarcu » 11 lip 2010 00:39

Jeśli miałbyś na myśli słowo "pierdykasz" to byś go nie cenzurował. :oczko: Skoro ocenzurowałeś, to było niekulturalne. Ja nie mówię, że nie masz racji w tym wszystkim. Fakt, że Dżaguś nie podał konkretów tylko pisał ot tak, ale można było Go upomnieć kulturalnie, prawda? Jesteś facetem i wiesz, że męska duma nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać, a co za tym idzie na Twoje niekulturalne upomnienie Dżaguś będzie odpowiadać złośliwością w Twoim kierunku(ewentualnie też zacznie być niekulturalny). Tak będzie się rozwijać mały konflikt i przez to na forum pogorszy się atmosfera. Tego nie chcę, inni pewnie też. Natomiast tak to będzie wyglądać, jeśli się nie opamiętacie. Dlatego wzywam o pokój. :czujnik:
Dżaguś od teraz będzie pisać konkretne odpowiedzi na konkretne pytania, a Strażak jeśli zeche kogoś upomnieć będzie robić to w sposób kulturalny, OK?

Owszem forum ma służyć pomocą w działach do tego przeznaczonych(jak ten). Natomiast ma też być miejscem, gdzie przebywając mamy odczuwać miłą atmosferę, więc przewijają się też żarciki. :oczko:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: strazak2007 » 11 lip 2010 07:19

Amen
Obrazek

Awatar użytkownika
MichalB
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2010 23:17
Gadu-Gadu: 2886267
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT L Titanium
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: MichalB » 11 lip 2010 13:46

Ostatnio z tego co kupowałem w necie to były Fulda Kristall Montero 2 185/60R15 84 T, kupowałem je 02.11.2008 r za 659,43 PLN na felgi-opony.com.
Nie wiem czy było to tanio czy drogo, zazwyczaj jak kupuję to patrzę po różnych sklepach i wybieram gdzie wyjdzie taniej, nie chce mi się jeździć po zakładach, ale tam też kupiłem kilka razy opony przy okazji. Te które miałem były już zużyte i potrzebne były na szybko.
PS. Tak przy okazji nie wiem czy kolega Strażak wie, że w języku polskim istnieją pewne zasady pisowni i interpunkcji. Imiona piszemy wielką literą, tutaj możemy dowiedzieć się o tym więcej http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629375. Na komputerze służy do tego klawisz Shift (czasem się zdarza, że jest on oznaczony strzałką w górę). Należy nacisnąć klawisz z wybraną literą trzymając przy tym wciśnięty wyżej wymieniony klawisz Shift :idea:

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: shafted » 11 lip 2010 17:36

Chciałbym coś wtrącić od siebie... ale wy pierdykacie, lato przeca jes, idźta sie wykumpać to wom poły ochłunom :rotfll:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: strazak2007 » 11 lip 2010 19:21

a mi się już nic nie chce pisać, ale jeszcze ten raz odpowiem czemu to piszę z małej litery ponieważ przeważnie leżę na sofie i drugą ręką nie sięgam do shifta, czy to wystarczy czy mam podać jakąś definicję a zresztą proszę http://pl.wikiquote.org/wiki/Le%C5%84
Obrazek

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Opony zimowe - kiedy kupować?

Post autor: Kwarcu » 11 lip 2010 19:21

Sądzę, że niektórzy mogą mieć problem z dostępem do morza, żeby się popluskać. :czujnik:

Strażak nie przejmuj się nie tylko Ty jesteś leniwy. :bigok:

ODPOWIEDZ