Niegrzeczna Kija

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Niegrzeczna Kija

Post autor: shafted » 13 wrz 2010 07:25

Noo.. to teraz czekaj na wiadomość z sądu :zlosnik4:
(żartuję, mam nadzieje że o tobie zapomnieli :oczko: )
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Niegrzeczna Kija

Post autor: uuuuplask » 13 wrz 2010 08:37

Dżaguś myślę, że nie dostaniesz, sam miałem kiedyś podobnie jak na autostradzie grzałem ponad 170 km/h na ograniczeniu do 110. Mrygnęło z przenośnego, a było już ciemno, minęło już ponad półtora roku i spokój. Dodam, że skorzystałem chyba na tym, że akurat na prawym pasie jechały dwa auta, więc prawdopodobnie na zdjęciu znajdował się więcej niż jeden samochód, a wtedy ponoć nie wysyłają :bigok:

Aha jeszcze jest taka opcja, że jeśli to były radary stacjonarne, to mogły to być jedynie imitatory. Działają one prewencyjnie na kierowców, robiąc błysk flesza gdy ten jedzie za szybko. Natomiast żadnych zdjęć nie wykonują. Kiedyś we Wrocławiu panowało przerażenie jak na wjeździe od Środy Śląskiej zamontowali sporo kamer i takie wielkie tablice led nad drogą z różnymi informacjami. Gdy się jechało za szybko wyświetlało np. "PO 123456 zwolnij!"

komandos
Uzależniony
Posty: 177
Rejestracja: 21 kwie 2009 20:16
Czym jeżdzę: KIA SOUL CVVT 1,6 Jawa Brown XL
Lokalizacja: LAJKONIK

Re: Niegrzeczna Kija

Post autor: komandos » 13 wrz 2010 16:33

Przyjdzie jednak przyjdzie zawiadomienie do zgłoszenia się na Policję, ja dostałem prawie po 5 miesiącach...
Przekroczenie o 49 km, 300 zetów i 8 punktów i nawet zdjęcia nie wydrukowali - tylko zapuściłem żurawia w monitor. :bigok:

Awatar użytkownika
KLIK
Uzależniony
Posty: 150
Rejestracja: 21 lip 2009 06:10
Gadu-Gadu: 3036521
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT "L"
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Niegrzeczna Kija

Post autor: KLIK » 14 wrz 2010 17:10

Nie bój się przypomną sobie o wyczynach. Ja dostałem po 9ciu z jakiejś gminy przekonany ze przedawniony nie płaciłem to przy zwrocie podatku odciągnęli kwotę a co z punktami to pojęcia nie mam.
FF MK3->FF MK4->Megane Coupe->Laguna PH II->Peugeot 307->KIA SOUL "L" Vanilla Shake
Pozdrawiam Marek

ODPOWIEDZ