Z innej beczki

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Z innej beczki

Post autor: janusz14 » 17 mar 2011 13:34

Następny na 90 % szrot i pożeracz kasy. Napisz do czego chcesz wykorzystywać tego typu auto, a forumowicze mojasoul pewnie Ci pomogą coś znaleźć.

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Z innej beczki

Post autor: Wujek » 17 mar 2011 13:47

Ten oglądałem, stan ramy idealny, samochód zadbany użytkowany przez 2 pasjonatów. Do zrobienia jest jedynie wspomaganie bo kolo wyciągnął pompę bo nie umiał znaleźć albo tak było taniej. Potrzebuje do Vatu, a do tego na reklame i do użytkowania ( klienci, transport )
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Z innej beczki

Post autor: janusz14 » 17 mar 2011 13:58

Wujek pisze: Do zrobienia jest jedynie wspomaganie bo kolo wyciągnął pompę bo nie umiał znaleźć albo tak było taniej.
Napisz jaśniej o co chodzi z tym wspomaganiem i wyciągniętą pompą.

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Z innej beczki

Post autor: Wujek » 17 mar 2011 14:46

No widać, że była ale została wyciągnięta i zaślepiona. Chyba poprostu nie dolewano płynu i się zatarła. Należy wymienić pompę z napinaczem i pasek.
Jak mówiłem muszę jedno z 2 kupić. To jedyne w miarę rzucające się pickupy w rozsądnej cenie.
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Z innej beczki

Post autor: Hary66 » 17 mar 2011 14:59

Myślałem, że może od razu dzisiaj urwę sie z roboty i zarobię na tego Jaśka, ale nie dało rady. Jutro a najpóźniej w sobotę podskoczę i obadam temat. Jak podeślesz mi adres mailowy to zrobię swoje fotki. Jak chcesz, to zadzwoń do komisu i uprzedź że ktoś przyjedzie oglądać. Może chociaż go umyją.
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Z innej beczki

Post autor: janusz14 » 17 mar 2011 15:15

Wujek pisze:No widać, że była ale została wyciągnięta i zaślepiona. Chyba poprostu nie dolewano płynu i się zatarła. Należy wymienić pompę z napinaczem i pasek.
Z powyższego wynika, że autem nie można jeździć bo nie ma hamulców i nie można go sprawdzić. Gdyby to był tylko ten problem to facio by go usunął. Gwarantuję Ci, że jak je kupisz, naprawisz układ hamulcowy i spróbujesz jeździć to włosy Ci dęba staną i będziesz się czuł jakby jakiś haker łyknął Twój rachunek bankowy.

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Z innej beczki

Post autor: Wujek » 17 mar 2011 15:25

Hary66 pisze:Myślałem, że może od razu dzisiaj urwę sie z roboty i zarobię na tego Jaśka, ale nie dało rady. Jutro a najpóźniej w sobotę podskoczę i obadam temat. Jak podeślesz mi adres mailowy to zrobię swoje fotki. Jak chcesz, to zadzwoń do komisu i uprzedź że ktoś przyjedzie oglądać. Może chociaż go umyją.
Kurde super by było jak by Ci się udało jutro... bo jadę do Poznania więc jak bym wracał a Ford by był do pupy to podjechałbym do Wrocławia po Mazdę. Po co mam tam specjalnie jechać. No jak się nie uda to pojadę w poniedziałek lub wtorek pociągiem.
To nie jest komis, koleś sprzedaje skutery

Januszek, auto jeździ i bardzo dobrze się prowadzi. Nie wiem może nie było wspomagania fabrycznie, ale wszystko zostało przygotowane żeby je wsadzić. Mogła to być wersja wiejska ! Czyli jak najmniej możliwości zepsucia części mechanicznych.
Bo nawet szpera blokowana jest kluczem.
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Z innej beczki

Post autor: janusz14 » 17 mar 2011 15:47

Wujku, nadal jestem sceptycznie nastawiony do tych zakupów. Daj Boże, że się mylę. Powodzenia.

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Z innej beczki

Post autor: Wujek » 17 mar 2011 16:04

Dzięks Janusku. Powiem Ci tak tą Mazdą byłem na przeglądzie. Wszystko fajnie przeszła. Jedynie amory które kupił właściciel były do PUPY ;-) Półroczne amory do wyrzucenia. Naszczęście przyjeli jego reklamację i jak będę kupował dostane nowe. Ogólnie auto naprawdę dobrze utrzymane. Wrzuciłem foty na picasse link: https://picasaweb.google.com/1049084148 ... directlink strasznie długi, ale tam jest więcej fotek.
Powiem Ford mnie ciągnie bo ma lepsze wyposażenie i jest o 2 lata młodszy. Przebieg mazdy o ponad 100 tyś miejszy. Nie wiem kurde Hary mam nadzieje zobaczy ;-)
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Z innej beczki

Post autor: Kwarcu » 17 mar 2011 16:53

A ile Ty hajsu chcesz przeznaczyć na samochód teraz? I czy koniecznie musi być to pick-up? Czego głównie oczekujesz od auta(wygląd, osiągi, niezawodność-choć przy autach z takim wiekiem i przebiegiem nie można oczekiwać niezawodności)? Co obowiązkowo na wyposażeniu?

ODPOWIEDZ