LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Wszystko co dotyczy powłoki lakierniczej i blacharki nadwozia w SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: smaraj » 01 mar 2011 21:55

Witam moja duszyczka ma dopiero 3 miesiące i 3500km a już zauważyłem na desce od strony pasażera tam gdzie dochodzą drzwi do deski tak jakby zdarty czerwony lakier i jest teraz plamka białego (zrobię fotkę to wkleję) czy ktoś może sprawdzić u siebie czy ma podobne objawy,no i jak to zareklamować czy uznają?? Pozdrówka :lalala:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: soul » 02 mar 2011 06:58

Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne to czemu maja nie uznać.

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: uuuuplask » 02 mar 2011 10:32

W aso kii wszystko jest możliwe :zlosnik4:

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: smaraj » 07 kwie 2011 22:03

no i właśnie wczoraj trafiła maja kijka do serwisu problem z alarmem nie rozbraja chyba pilot no i oczywiscie pokazuje zdarty lakier na desce ok zobaczymy ... dziś odbieram no i tak alarm podobno ok ale co do deski kierownik serwisu w katowicach stwierdził jak powiedział pod lupą widać ze jest to uszkodzenie mechaniczne czyli przetarte, kur.. mać jak ja mu przetre zaraz to zobaczy :w łeb: powiedzcie mi jak to jest możliwe gdy autko nie bylo na myjni od nowości tylko sam myje myjką cisnieniowa na BP a w środku nasączonymi chusteczkami no i odkurzacz a nawet jakby przetarte to co to za materiał który tak sie sciera w ciągu 2 miesięcy ??? no rozumiem szczotką druciana POMÓŻCIE co mam teraz zrobić !!! :walka:

credo
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 16 mar 2011 13:08
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: credo » 07 kwie 2011 22:07

który serwis w katowicach, tak żebym wiedział gdzie nie jechać ; )

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: smaraj » 07 kwie 2011 22:17

smaraj pisze:no i właśnie wczoraj trafiła maja kijka do serwisu problem z alarmem nie rozbraja chyba pilot no i oczywiscie pokazuje zdarty lakier na desce ok zobaczymy ... dziś odbieram no i tak alarm podobno ok ale co do deski kierownik serwisu w katowicach stwierdził jak powiedział pod lupą widać ze jest to uszkodzenie mechaniczne czyli przetarte, kur.. mać jak ja mu przetre zaraz to zobaczy :w łeb: powiedzcie mi jak to jest możliwe gdy autko nie bylo na myjni od nowości tylko sam myje myjką cisnieniowa na BP a w środku nasączonymi chusteczkami no i odkurzacz a nawet jakby przetarte to co to za materiał który tak sie sciera w ciągu 2 miesięcy ??? no rozumiem szczotką druciana POMÓŻCIE co mam teraz zrobić !!! :walka:

na Giszowcu EURO-KAS !!!!!!!!! :w łeb: :w łeb:

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: LAKIER NA DESCE ROŻDZIELCZEJ

Post autor: smaraj » 30 cze 2011 18:18

HURA !!! wymienili na nową i pocieszyli że już dwie sztuki wczesniej tez wymieniali wiec uwaga fabryczna wada :(

ODPOWIEDZ