Zegarek

Wszystko o car audio w KIA SOUL i elektryce. Porady,awarie, itd.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
KLIK
Uzależniony
Posty: 150
Rejestracja: 21 lip 2009 06:10
Gadu-Gadu: 3036521
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT "L"
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zegarek

Post autor: KLIK » 13 sty 2011 07:59

Witam
Szukałem ale nie mogłem znaleźć podobnego tematu aby się podczepić jeśli jest to proszę o przeniesienie.
Nie wiem jak u innych bratnich Dusz ale ja mam problem z zegarkiem a mianowicie jak go ustawie to trzyma czas bardzo krótko i się spóźnia ciekawe czy tylko ja tak mam?
Czy ASO poradzą coś w tej sprawie czy usłyszę że ten typ tak ma.
FF MK3->FF MK4->Megane Coupe->Laguna PH II->Peugeot 307->KIA SOUL "L" Vanilla Shake
Pozdrawiam Marek

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Zegarek

Post autor: mordimer » 13 sty 2011 09:31

Miałem to samo w Suzuki Splash żony - bez mrugnięcia okiem serwis wymienił cały zespół zegarów :roll: W moim Soulu zegar pracuje poprawnie.
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
Dziq
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 24 mar 2010 22:37
Czym jeżdzę: Vaniliowym Smokiem na ropę jeżdżę :)
Lokalizacja: 3city

Re: Zegarek

Post autor: Dziq » 14 sty 2011 16:12

Ten typ tak nie ma - u mnie zegarek chodzi bez zarzutu. Myślę, że to się nadaje do naprawy gwarancyjnej.

ggregg

Re: Zegarek

Post autor: ggregg » 19 sty 2011 00:51

Ustaw sobie w SETUP'ie radia synchronizację czasu z RDS. Spóźniać się powinien tylko po dłuższych postojach i to tylko przez pierwsze kilkadziesiąt sekund pracy radia. Przynajmniej u mnie to się sprawdza - chyba, że radia nie używasz, wtedy problem.

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Zegarek

Post autor: kukuku2 » 19 sty 2011 07:02

Jeszcze kwestia które radio słuchasz, miałem tak i się przestawiał zależnie od stacji radiowej .
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

jjkb
Nowy....
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2011 09:52
Czym jeżdzę: kia soul 1.6 DOHC
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zegarek

Post autor: jjkb » 28 lip 2011 14:13

Ja mam podobny problem. Gdy samochód stoi w garażu np. 2 dni to po włączeniu zegar regularnie spóźnia się jedną godzinę. Nastawia się zgodnie z RDS - trwa to czasami kilka ale również kilkanaście minut. Też zastanawiam się czy jest to wada czy ten model tak ma. Jak byłem z tym w serwisie to powiedzieli mi, że muszą przy pierwszym przeglądzie przeprogramować radio. :niewiem:

ODPOWIEDZ