podświetlenie radia

Wszystko o car audio w KIA SOUL i elektryce. Porady,awarie, itd.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: podświetlenie radia

Post autor: Kwarcu » 20 gru 2010 16:25

Kolego masz XL, więc ta klapka od schowka na okulary może posłużyć jako mały daszek, otworzysz ją a od spodu podczepisz kawałek kartonika żeby wydłużyć klapko-daszek - to chyba najbardziej prostackie rozwiązanie jakie mi przyszło do głowy. :cfaniak:

Ja rozumiem, że te zegary biją po gałach komuś białym światłem, ale to czerwone światło z radia jest dosyć ciemnawe i nie odbija się aż tak w szybie i nie przeszkadza w niczym w nocy. Naprawdę aż tak źle z tym odbijaniem się wyświetlacza radia? Bardziej denerwujące i rozpraszające uwagę są światła 30-40% samochodów(minimum tylu)na drogach, bo są albo źle ustawione albo ktoś wsadził sobie dla szpanu byle szajs a`la xenon i jedzie taki stalowy rycerz a`la jeździec apokalipsy no, ale efekt lansu zachowany... :czujnik:

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: podświetlenie radia

Post autor: smaraj » 20 gru 2010 16:37

ok może jestem przewrażliwiony ale w moim chryslerze sciemnia sie wszystko i w nocy super się jeżdzi no trudno co klasa to klasa :kierownik:

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: podświetlenie radia

Post autor: Hary66 » 20 gru 2010 19:37

Chyba jesteś przewrażliwiony.
W BMW też miałem pełną regulację, ale na Soula przesiadłem się z pełną świadomością i na pewno nie był to czynnik decydujący czy kupić to auto, czy nie. I prawdę mówiąc do czasu dyskusji o podświetlaniu wskaźników nawet nie zwróciłem uwagi, że nie ma regulacji.
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: podświetlenie radia

Post autor: smaraj » 20 gru 2010 20:53

widze że tu też mądrzejszy jesteś ... :puk: lepiej jakbyś na pytanie odpowiedział a nie pisał o BMW proste pytanie jest sciemnianie czy nie i tyle ! :geek:

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: podświetlenie radia

Post autor: Hary66 » 20 gru 2010 21:15

Mój nowy kolego smaraju.
Poświęciłem 40 sekund i przeczytałem WSZYSTKIE Twoje dotyczczasowe posty (średnio - 19 postów dziennie).
Szkoda,że nie wiedziałeś o braku podswietlenia, bo wtedy jak piszesz Soula byś nie kupił. I wielkiej szkody dla forum by nie było.
smaraj pisze:ale w moim chryslerze sciemnia sie wszystko i w nocy super się jeżdzi no trudno co klasa to klasa
No, niecierpliwie czekam na dalsze budujące posty, bo jak na razie to była jedyna motoryzacyjna informacja,ale w tym tempie dobijesz do licznika Dzagusia w jakieś 2 tygodnie.
A że to taka czcza gadanina? Ale licznik stuka.
Poprawka. Żeby dogonić Dzagusia będziesz potrzebował przynajmniej 4 tygodni codziennej pracy z komputerem, zamiast cieszyć się jazdą nowym samochodem.
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: podświetlenie radia

Post autor: smaraj » 20 gru 2010 21:41

dobra dobra widze ze ciężko z myśleniem u ciebie jeżeli nie wiesz czy się ściemnia wyświetlacz to sie nie odzywaj przynajmniej bedzie sensowne forum a nie docinki :killer:

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: podświetlenie radia

Post autor: Hary66 » 20 gru 2010 22:13

Wiesz smaraju, jednak nie będę Twoim kolegą.
Nie zauważyłeś że jeszcze ani razu Ci nie dociąłem? Piszę samą prawdę. O tym że Soul nie ma regulacji podświetlenia jest na tym forum już tak dawno, że jeszcze pewnie nie planowałeś go kupić. Wystarczyło poczytać, albo zostać przy Chryslerze.
Chyba że na tamtym forum Cię nie lubią?

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: podświetlenie radia

Post autor: smaraj » 20 gru 2010 22:21

no pewnie jak bym miał szukać to bym 2 tygodnie czytał te posty nie na temat i może bym znalał sorki kolego ale lubie konkretne odpowiedzi takie jak na innych forach samochodowych (np chrysler) a tu widze ze troche inny klimat ale juz go pochytałem i kumam :galy: a tak przy okazji nie uważasz ze jest to dziwne ze w takim aucie nie ma zwykłego przyciemniacza ? jak dla mnie to masakra pozdrowka :przebacz:

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: podświetlenie radia

Post autor: shafted » 21 gru 2010 18:16

Sprzedaj Soula, nie jesteś go wart... :oczko: cryslera se kup i bedzie git, bez urazy ale widziały gały co brały
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
smaraj
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 19 gru 2010 14:00
Gadu-Gadu: 9538304
Czym jeżdzę: 1.6 Benzyna XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: podświetlenie radia

Post autor: smaraj » 21 gru 2010 22:06

Chryslera mam i jestem zadowolony od 2 lat a kijanke kupiłem z ciekawości :galy:

ODPOWIEDZ