Kia No.3-czyli kia venga

Dyskusja o innych modelach pokrewnych z Kia Soul.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: sowapl » 08 lut 2010 20:20

byliśmy, widzieliśmy...Powiem krótko-ładna, przyjemna, w segmencie w którym jest umiejscowiona bardzo ciekawa propozycja. Widać unifikację. Boki drzwi to praktycznie to samo co Soul tylko jeszcze ciut słabsze plastiki. W ogóle plastiki to achillesowa pięta wg mnie. Miejsca jej nie brak, pomysłów, rozwiązań podobnie, zresztą jak pojemności bagażnika ale użyte plastiki .....stop...w końcu to inna grupa niż Soul :) na pewno lepsze niż np w skodzie fabi ,nie wspominając o wyposażeniu :) co istotne wsiada się naprawdę wygodnie, siedzi się ja na tę klasę wysoko. Tak oglądając stwierdzam iż gdybyśmy nie kupili Soula to pewnie teraz byłaby mowa o Kia Venga :)
Obrazek

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: soulek » 19 kwie 2010 01:47

Właśnie oglądam automaniaka i szlak mnie trafia jak słysze że kia venga to rower do którego dodupili silnik żeby udawał skuter.
Żenada.Mam w d@@@ie ten program.VW SIROCCO 2.0 TSI R linea- rewela dla prowadzących.A co na to przeciętny Kowalski ,pewnie happy, price jedynie 130 tysiaków w złociszach .ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zły2: :zły2:

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: shafted » 19 kwie 2010 05:57

Automaniak na siłę chce byc takim polskim Top Gear - ale... to nie ten poziom żartu, nie ten poziom prowadzących (prowadzący - narcyz z płytkim żartem, grubas myśli że jest zaje.. macho, jeden gej-historyk peerelu i jeden łysy "erudyta") i nie ten budżet, podsumowywując: na siłę to można parasol w d@@ę włożyć, no można... no ale po co? nie oglądam jak nie muszę :oczko:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
West
Uzależniony
Posty: 275
Rejestracja: 21 wrz 2009 20:50
Czym jeżdzę: Java Brown CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: West » 19 kwie 2010 10:36

Mnie ten łysy w okularach też wku... Taki sztuczny jak moje przednie ząby;)

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: Kwarcu » 19 kwie 2010 15:00

Nie dziwcie się dla nich tanie=gówniane. Przyzwyczaiłem się przez ten czas, przez który Automaniak leci w TVN Turbo. Za to mają zapłacone od takich marek jak VW, żeby ich chwalić, a Kia im nie płaci to trzeba dowalić ocenami z tyłka wziętymi. Ciekawe, czy jakby testowali Forda Ka nowego, to by mówili, że Kia Venga to kopia Forda Ka? :jaja: Już wypowiadałem się na temat zacnego pana prokopa(napisałem małymi świadomie). Nie wspomnę o łysym, który chce być pro we wszystkim. Szczerze to mi tam wisi co gadają o Kii, bo jako użytkownicy wiemy lepiej. :fuck:

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: shafted » 19 kwie 2010 15:13

Kia płaci innym :oczko: tak ten świat jest już poukładany, nie posmarujesz (olejem markowym np.) to nie pojedziesz, rynek motoryzacyjny jest bardzo konkurencyjny i nie zdziwiłbym się jak za tymi wszystkimi "wypadkami" toyoty stał jakiś inny koncern, znaleźli szczelinę i wpuścili w nią swoje robaki :eviladmin:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: sowapl » 19 kwie 2010 22:48

nasi tak "gadają" a na śiweice doceniaja. kolejna nagroda dla Vengi, jako druga po Soulu dostała "red dot" http://www.kia.pl/news/2010/20100315_02.htm
Obrazek

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: soulek » 20 kwie 2010 00:50

No to wiemy komu maści (cailuje) kia. A ten parasol to z przyjemnością bym tej czwórce zaaplikował,a następnie go otworzył.Peerel pewnie by jeszcze dziękował :rotfll: :haha1:

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: shafted » 20 kwie 2010 05:43

:rotfll: dobre
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kia No.3-czyli kia venga

Post autor: Dżaguś » 27 kwie 2010 21:02

powiem tak : pół Hameryki jeździ koreańcami ...a Venga jest tylko kontynuacją sukcesu Kii :winner:
DUSZA KIJANKI

ODPOWIEDZ