Nowy KIA Sportage

Dyskusja o innych modelach pokrewnych z Kia Soul.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: shafted » 02 mar 2010 18:04

Masz rację, zapomniałem o SsakJongach :) ale one są tak brzydkie że nawet mają swój styl :zlosnik: Hjundaj :) Matrix - to jest dopiero wyrób, jak koło tego przejeżdzam to mam ochotę wziąść młotek i wytłuc mu większe okienko boczne bagażnika :czujnik:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: soul » 05 kwie 2010 10:34

Powoli powstaje nowe forum Moja Sportage na razie wersja robocza ale w pełni funkcjonalna.
Dostępne pod adresem : forumsportage/index.php
Niedługo po przepięciu domeny : http://www.mojasportage.pl

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: soul » 19 maja 2010 17:53

Nie mogąc się doczekać premiery w Polsce kia Sportage 2011 czyli nowego modelu pod znaną nazwą wybrałem się na jazdę próbna do......bliźniaczego Hyundai-a.
Model ix35 to bliźniacza konstrukcja do nowego Sportage.
Pierwsze co rzuca sie w oczy to lepsze materiały wykończenia wnętrza.
Osłony słupków "A" są tapicerowane, plastik konsoli to w większości materiał miękki przypominający w dotyku ...gumę.
Siedzenia są obszyte skórą po bokach siedziska i oparcia a środek wyłożony tapicerką materiałową.
Wersja wyposażenia którą testowaliśmy to "style" ze słabszym dieslem cr o mocy 136 KM i manualna skrzynia o 6 przełożeniach.
Autko jest zadziwiająco ciche w środku i bardzo dynamiczne-wręcz mały wariat. Wcześniej testowaliśmy Outlandera ze stajni Mitsu z 2 litrowym dieslem pochodzącym z VW-ten motor prócz małego spalania nie oferuje nic a jest strasznie głośny i mułowaty.
Wracając do Hultaja To auto mi się podoba i nawet na takie bym się skusił. Bogate wyposażenie - ma klima-tronik 2 strefowy i inne
mniej przydatne gadżety.
Dealer zaproponował odkup solanki za 34 tysiące pln.
Zobaczę co oferuje nowa Sportage jak będzie dostępna ale chyba się przesiądziemy z Soul-a.

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: miazg » 19 maja 2010 18:39

Innowierca :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: Kwarcu » 19 maja 2010 19:33

Opłaca Ci się taka szybka sprzedaż? Dużo na tym interesie tracisz tak naprawdę, ale to i tak Twój wybór, więc zrobisz jak zechcesz. ;) Powodzenia w planach. :)

Awatar użytkownika
malkolm
Uzależniony
Posty: 156
Rejestracja: 11 maja 2009 11:20
Gadu-Gadu: 7044582
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI L Vanilla
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: malkolm » 19 maja 2010 21:02

czy się opłaca to zależy od tego ile jest w portfelu i jak bardzo chce zmiany :)
osobiście też czekam, chcę zobaczyć zmianę jakościową :) i kolejny fajny model budujący siłę marki :D
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: Dżaguś » 19 maja 2010 21:27

Soul,więc za niedługo będzie Cię można spotkać na Moja Sprotage.pl............ jakbym tam kiedyś trafił nie bądź tak surowy jak ostatnio...''proszę się zmusić i użyć wyszukiwarki''..........zrozum,że na takie forum mogą trafić ludzie,którzy robią to po raz pierwszy i niekoniecznie są super obcykani w zakamarkach forum,................są także tacy,którzy po takim ''przywitaniu'' mogą się zniechęcić i forum będzie obumierało,........... ja wytrzymałem psychicznie i zmuszam się do używania wyszukiwarki....pozdrówka :galy:
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: Kwarcu » 19 maja 2010 22:55

Dżaguś, fora mojasportage.pl oraz mojasorento.pl już istnieją. Oba fora zrobione przez SOULa. :D Są już postawione na serwerze, ale wymagają końcowej kosmetyki, itp., więc póki co są nieczynne.

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: soul » 20 maja 2010 08:10

Kolego Dżaguś- jest coś takiego jak netykieta wiec zanim zalejesz forum pytaniami które pojawiają się już setny raz
poszukaj na nie odpowiedzi samodzielnie-to nie boli. :zlosnik4:
Wiem , że "wygodniej" jest zapytać i mnożyć wątki o tym samym ale na tym forum nie o to chodzi.
Dostałeś cenna wskazówkę i z niej skorzystałeś. :ok:
Wypada tylko podziękować. :złosliwy:

Awatar użytkownika
filipek
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2009 13:45
Czym jeżdzę: 1,6CRDi XL
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy KIA Sportage

Post autor: filipek » 20 maja 2010 11:01

SOUL pisze:Nie mogąc się doczekać premiery w Polsce kia Sportage 2011 czyli nowego modelu pod znaną nazwą wybrałem się na jazdę próbna do......bliźniaczego Hyundai-a.
Model ix35 to bliźniacza konstrukcja do nowego Sportage.....
No ale zapomniałeś napisać że auto które testowałeś kosztuje 107tyś. Jest to zupełnie inna klasa cenowa niż SOUL więc nawet nie ma co porównywać :)

ODPOWIEDZ