Warszawa EL 523GP

Druga edycja konkursu "Ustrzel Soul-a"
Tym razem gramy do 400 skalpów.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

Awatar użytkownika
aisak
Uzależniony
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2009 21:24
Czym jeżdzę: CRDI M Tomato Red
Lokalizacja: Mazowsze

Warszawa EL 523GP

Post autor: aisak » 06 maja 2011 18:55


Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warszawa EL 523GP

Post autor: Kwarcu » 07 maja 2011 14:49

Z racji, że masz dużą przewagę nad resztą "pozwalam" Ci wstrzymać się póki co ze wrzucaniem zdjęć. Inni też chcą powalczyć, a jak zapełnisz pulę 400 skalpów to Ci na niższych miejscach nie powalczą, a różnice między nimi są mniejsze. :D Także fotki trzymaj w "zapasie". :bigok:

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa EL 523GP

Post autor: Hary66 » 07 maja 2011 21:28

Eeee tam, inni już dawno odpuścili. Ja tam lubie fotki Aisaka.
To tak, jak by powiedzieć Gatesowi żeby nie aktualizował Windowsa, bo inni też chcą powalczyć na wolnym rynku...
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warszawa EL 523GP

Post autor: Kwarcu » 08 maja 2011 00:30

Czy ja wiem, czy odpuścili? KLIK co jakiś czas coś tam wrzuca, więc może mnie przegoni, choć ja i tak jestem czwarty. Ale kukuku2 wchodził i wrzucał fotki dużymi seriami. Tak samo cichy, a między nimi dwoma jest mniejsza różnica niżeli między cichym a aisakiem.
To porównanie nie ma sensu, bo to czy ktoś wygra jednym zdjęciem więcej czy dwudziestoma to nie ma znaczenia, bo i tak wygra. A że osoby będące aktualnie na niższych miejscach mają mniejsze różnice między sobą to jeszcze wszystko może się zmienić, nawet KLIK ma szanse wskoczyć na trzecie miejsce jak się postara. ;) Poza tym Gates zarabia kasę, a my tutaj się bawimy, więc nie można tego porównywać. A skoro aisak jest i tak dużo do przodu to może być spokojny, zresztą i tak w razie czego będzie trzymał fotki na kompie, żeby dodać, gdyby ktoś go jednak dogonił. :D Ale oczywiście ma prawo wrzucać dalej zdjęcia, ja tylko zasugerowałem opcję dania szansy tym niżej, bo jak pula się zapełni to Ci niżej nie powalczą. :oczko:

Awatar użytkownika
aisak
Uzależniony
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2009 21:24
Czym jeżdzę: CRDI M Tomato Red
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Warszawa EL 523GP

Post autor: aisak » 08 maja 2011 20:41

Zgadzam się z Twoją propozycją .Niech ta będzie .Pragnę jednak zauważyć ,że nie ja zmieniłem reguły zabawy w trakcie jej trwania. Myślę ,że wynik końcowy byłby inny.Uważam ,że cichy wtedy by się więcej wykazał .Oceniam Go ,że sobie odpuścił.Dociągnę do 100 fotek i przerywam.Oczywiście nie muszę wygrać tej edycji.Zakładam ,że nie jest to sposób faworyzowania jakiegoś uczestnika.Mogę sobie odpuścić tę zabawę.A jeśli nie to chciałbym znać reguły jej zakończenia. Jak będą weryfikowane moje fotki ,które będą w moim archiwum ? Przecież nie mam wyłączności na wszystkie jeżdżące SOUL-e .Jak będziemy weryfikować, kto zrobił wcześniej fotkę danemu autu.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warszawa EL 523GP

Post autor: Kwarcu » 08 maja 2011 21:40

Pula została zwięszkona z 200 do 400 w porozumieniu z Adminem SOULem. Powodem zwiększenia puli było początkowo duże zainteresowanie zabawą. Z racji, że uczestników było tak wielu to podniesiono pulę, żeby nie było efektu remisu. Poza tym była to jeszcze kwestia tego, że szanse są nierówne - niektórzy np. mieszkają tam, gdzie skupisko Souli jest duże i łatwiej im nałapać dużo zdjęć. A jak pula większa to i czasu dla wszystkich więcej na wycieczki po Polsce i nietylko, żeby fotki porobić. :)

Oczywiście nie musisz przystawać na tę propozycję jak nie chcesz. Nie musisz wygrać, ale i tak wygrasz. ;) Nie, nie chodzi tu o faworyzownie nikogo. A to, że wcześniej sfotografowałeś danego Soula, ale nie wrzucasz póki co jego zdjęcia - proponuję Ci założyć w tym dziale temat, gdzie będziesz wpisywał datę z godziną zrobienia fotki i blachy sfotografowanego auta. Potem jak będzie potrzeba to wrzucisz tę fotkę bez obaw, że ktoś Ciebie uprzedził. No chyba, że przed napisaniem informacji przez Ciebie na form, ktoś zdąży dodać takie zdjęcie, ale to już oczywiste. Swoją drogą, Ty działasz na Mazowszu głównie, tam nie masz raczej konkurencji, więc nikt nie powinien Ci zgarnąć skalpa będącego na Twoim dysku.

ODPOWIEDZ