25.04. Toruń, wjazd na nasz kochany most GCZ93LF

Druga edycja konkursu "Ustrzel Soul-a"
Tym razem gramy do 400 skalpów.

Moderatorzy: Kwarcu, miazg, rob68

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: 25.04. Toruń, wjazd na nasz kochany most GCZ93LF

Post autor: Kwarcu » 27 kwie 2010 18:16

W pierwszej edycji całym konkursem zajmował się TYLKO Admin, więc nie wiem czy zaliczał te skalpy czy nie. ;) To już pytanie nie do mnie, bo przecież Admin nie musiał pisać w komentarzach, że nie zaliczył danego skalpu(może robił to na PW). W każdym razie nie wiem, pytaj Admina.

W nowej edycji zaproponowałem pomoc w liczeniu i Admin się zgodził. Zasada jest prosta i taka sama była w pierwszej edcyji - musi być widać blachy lub jakiś inny szczegół rozróżniający dany egzemplarz. Ja się tutaj tego trzymam.

Odwołam się do pierwszego topicu, który przytoczyłeś - widać numery rejestracyjne na tym Soul`u. Może i słabo, ale obrobić fotkę można i lepiej widać. Natomiast tej, którą Ty zrobiłeś, to nie da się obrobić, bo nie ma funkcji "przechodzenia przez samochody". :) Fotka cichego jest strasznie marna i obróbka nic nie da. No, ale jak znajdzie się porządny informatyk, który ją obrobi specjalistycznie(mając odpowiedni program), to jestem skłonny się podjąć zaliczeniu tego skalpu. ;) Potem temat "hazardzistów" na zdjęciu, na pierwszym Soul`u widać blachy jak na dłoni, na drugim widać przynajmniej ich znaczącą część, a prawdopodobieństwo, że będzie Soul z rejestracją, aż tak podobną do tej jest zerowe. :)

Awatar użytkownika
sonet2
ARHEOLOG-AMATOR
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2009 21:32
Czym jeżdzę: 1.6 16V, 124 KM XL Black Soul
Lokalizacja: Gród Kopernika
Kontakt:

Re: 25.04. Toruń, wjazd na nasz kochany most GCZ93LF

Post autor: sonet2 » 27 kwie 2010 18:30

Nie chce mi się już z Wami gadać :foch: prawdopodobieństwo, że nie jest to ten numer to.... przecież dwa razy został napisany w miastach odległych od siebie z jakieś 180km, prawdopodobieństwo, że został zmyślony?? no właśnie.
Ja sam decyduję jakiej długości i treści są moje posty :)

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: 25.04. Toruń, wjazd na nasz kochany most GCZ93LF

Post autor: Kwarcu » 27 kwie 2010 19:40

sonet2 nie obrażaj się, bo nie ma na co. Nie moja wina, że Admin takie zasady ustalił. Jeśli Ci to nie odpowiada, to nikt Cię nie zmusza do udziału w zabawie. Jeśli chcesz coś zdziałać, to pisz do Admina, bo On jest głównym opiekunem forum. Poza tym to w końcu zabawa, więc wyluzuj i pomyśl, że po kraju jeździ jeszcze masa zwierzyny. :oczko:

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 25.04. Toruń, wjazd na nasz kochany most GCZ93LF

Post autor: Mish » 28 kwie 2010 07:12

sonet2, Kwarcu ma rację... tablice muszą być czytelne na zdjęciu, nie wystarczy spisać numerów
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

ODPOWIEDZ