I ogólnoświatowy zlot....

Informacje i propozycje dotyczące spotów regionalnych i zlotów
Forumowiczów

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Dziadek
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 16 paź 2010 10:05
Gadu-Gadu: 14172
Czym jeżdzę: CVVT Black Widow XL/ PF 126p Biedrona
Lokalizacja: Warszawa

I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Dziadek » 20 paź 2010 19:18

ja wiem że to może i za wcześnie ale co szkodzi spróbować..
każda szanująca się marka użytkowana takowy posiada wiec może i my...
temat rzucam na luźno bez spinki ale może jednak warto co myślicie ????
Obrazek - Arabska szkoła driftu "Albo bokiem, albo wcale...."
- Szłem grubo bo nie szło iść inaczej....
- Kto grubo idzie j...ć musi....
- Zakręt nie wydał, to rów przytulił....

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: matrix » 20 paź 2010 19:41

Jestem za ogólnoświatowy zlot slniczek na Kaszubach :bigok:
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

Awatar użytkownika
Dziadek
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 16 paź 2010 10:05
Gadu-Gadu: 14172
Czym jeżdzę: CVVT Black Widow XL/ PF 126p Biedrona
Lokalizacja: Warszawa

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Dziadek » 20 paź 2010 19:51

matrix rób wywiada... miejsce czas za ile co dają... ja nie widzę przeszkód może i być na Kaszubach byle siła nas była :)
Obrazek - Arabska szkoła driftu "Albo bokiem, albo wcale...."
- Szłem grubo bo nie szło iść inaczej....
- Kto grubo idzie j...ć musi....
- Zakręt nie wydał, to rów przytulił....

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Kwarcu » 20 paź 2010 20:46

Był poruszany temat, tylko taki zlot krajowy to grubsza impreza. Takie coś trzeba dobrze zaplanować ładnych pare miesięcy przed. Kaszuby to raczej nie przejdą, bo pomyślmy o ludziach z południa Polski. Oni będą musieli pokonać zdecydowanie dużo więcej kilometrów niż ja czy Ty Matrix. :oczko: Dlatego jeśli już to każdy powinien mieć w miarę po równo drogi. Inna sprawa - miejsce. Potrzebny duży ośrodek wypoczynkowy lub duże pole namiotowe. Poza tym jakaś fajna okolica itp. Żeby takie coś planować na poważnie to potrzeba kilku osób od kierowania taką imprezą i potrzeba wyprzedzenia czasowego. No i oczywiście najlepiej takie coś robić pod koniec wiosny lub latem.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Dżaguś » 20 paź 2010 21:13

Więc czas najwyższy zacząć obczajanie terenu :)
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
Dziadek
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 16 paź 2010 10:05
Gadu-Gadu: 14172
Czym jeżdzę: CVVT Black Widow XL/ PF 126p Biedrona
Lokalizacja: Warszawa

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Dziadek » 20 paź 2010 21:50

Kwarcu każdy zna trudności i przeszkody oraz nakład sił potrzebny do zorganizowania, nie musisz tego tłumaczyć to nie pastelowe przedszkole.. Chodziło o fakt zaistnienia w temacie ,znaczy żeby zobaczyć czy w ogóle coś takiego ma sens.W każdej grupie znajdzie się ktoś taki jak doskonały organizator co potrafi i ma chęci oraz vene... A dlaczego mamy być gorsi od bemek gulfów czy innych wozideł.. dlatego tez napisałem ze temat bez spinki do obgadania, wiadomo ze to nie na jutro... ale warto znać wydzwięk społeczeństwa ... alem się rozgadał :)...

edit: i dlaczego kaszuby niet .... hmmm na światowy meeting jechałem maluchem 1500 km na Słowację znaczy ze można ... uwierz tylko w ludzi a ci nie zawodzą jak mawiają poeci... wiec każda lokalizacja sensowna z punktu widzenia zlotu jest mile widziana nie koniecznie centrum....
Obrazek - Arabska szkoła driftu "Albo bokiem, albo wcale...."
- Szłem grubo bo nie szło iść inaczej....
- Kto grubo idzie j...ć musi....
- Zakręt nie wydał, to rów przytulił....

Awatar użytkownika
West
Uzależniony
Posty: 275
Rejestracja: 21 wrz 2009 20:50
Czym jeżdzę: Java Brown CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: West » 21 paź 2010 17:04

Moim zdaniem ten kto angażuje się najwięcej powinien mieć jak najwięcej do powiedzenia.Dlatego jeśli taki ktoś zaproponuje miejsce,to inni (oczywiście tylko Ci co czekają na gotowe) powinni się dopasować.
Ja już wcześniej wspominałem,że znam fajne miejsce w Rucianym,no ale to dla niektórych może być za daleko...A fajne drewniane domki w lesie i przy samym jeziorze...:)

Awatar użytkownika
Dziq
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 24 mar 2010 22:37
Czym jeżdzę: Vaniliowym Smokiem na ropę jeżdżę :)
Lokalizacja: 3city

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Dziq » 23 paź 2010 18:24

Dobre Kaszuby nie są złe... Byle nie Kościerzyna. Pracowałem tam dwa miechy i następny raz jak będę w tamtej okolicy to tylko przejazdem, albo jak mnie zaciągną siłą. Zresztą - na Kaszubach fajne jeziorka (i mnogość ich) mnóstwo przeróżnej maści ośrodków wypoczynkowych, w tym kilka naprawdę z prawdziwego zdarzenia. Mazury też by mogły być, ale jeśli to będzie lato, a ja znowu nie zmienię pracy, to będzie :doopa3: bo urlopu w lecie nie dostanę...

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: Misiaq » 03 gru 2010 14:58

moim zdanie warunkiem koniecznym jest zapaleniec, ktory to pociagnie. Nawet lepiej jesli zapalencow bedzie dwoch,robota sie rozlozy na kilka osob.

Z doswiadczenia wiem, ze organizowac takie imprezy trzeba tam gdzie jest chetny organizator. szukanie najpierw miejscowki by net, a potem dopasowywanie do tego organizatora jest raczej z gory skazane na niepowodzenie.

Ludkow trzeba postawic przed miejscowka, terminem i zebrac chetnych. Kto bedzie napalony przyjedzie, jesli komus to zwisa to nawet jakby mial 5 km to nie dojedzie.

Nastepna kwestia, jesli ma to byc pierwszy zlot, to nie miejmy cisnienia na jakis mega wypas, sponsorow, jakies mega atrakcje. Mysle,ze pierwszy raz tak czy tak wykaze pewne niedociagniecia, musimy sie poznac, dogadac w realu. Jak nam wyjdzie to latwiej bedzie temat rozwinac na przyszlosc, jak nam nie wyjdzie to nie bedzie obciachu przed obcymi :).
Obrazek

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: I ogólnoświatowy zlot....

Post autor: janusz14 » 03 gru 2010 15:58

Jestem jak najbardziej za.
Podstawa, to jak napisał Misiaq, znalezienie wśród forumowiczów osoby, która podjęła by się organizacji zlotu. Tak to jest rozwiązywane przez np użytkowników Smartów. Gdyby na pierwszym zlocie pojawiło się przynajmniej 20 Soulów to już byłby sukces.
Zgadzam się również z przedmówcami, że zlot powinien być w miejscu zapewniającym gwiaździsty dojazd, gdzie możliwe jest ustawienie namiotu lub przyczepy oraz np rozpalenie wieczorno-nocnego ogniska z ogniskowymi rozrywkami.

ODPOWIEDZ