Koniec roku 2010 za pasem -czas na podsumowanie....

W tym dziale począwszy od roku 2010 odbywać się będą coroczne głosowania wyłaniające najlepsze ASO KIA pod względem obsługi według Was w danym roku.Najlepsi według Was otrzymają dyplomy wyróżniające a najlepsze ASO statuetkę ZŁOTEJ FELGI.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: miazg » 03 sty 2011 12:13

Plusa daje:
1. AS Motors - za przemila obsluge przy sprzedazy auta, konkretny serwis oraz - bardzo mile zaskoczenie, czyli fakt - ze pamietaja o mnie po wcisnieciu mi auta :) Do tej pory zostalem zaproszony na premiere Vengi, darmowy przeglad auta po zimie, a na swieta dostalem rabatowy kupon na robocizne i czesci.
Minusa:
2. Car Serwis - bo nie potrafili zdiagnozowac tego, co znajomy mechanik stwierdzil od razu po krotkim opisie przez telefon :)
Obrazek

goly69T
Nowy....
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwie 2010 18:09
Czym jeżdzę: CRDi Titanium Silver
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: goly69T » 03 sty 2011 20:01

Witam,
1 - aktualnie tylko za sprzedaż - dla KIA Motor z Nadarzyna
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: soul » 10 sty 2011 13:56

Czy ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć?
Czy mam zamykać i posumowanie robimy?

gypsy
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 cze 2010 08:30
Czym jeżdzę: soul czarna benzyna xl
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: gypsy » 10 sty 2011 18:26

ANKOL Chorzelów: miałem tylko z tym serwisem do czynienia ocenia na mocne 4 , wymieniali zamykany schowek i chromowany grill , usługa Ok , tylko czemu to trwało aż 4 godziny , dlatego tylko 4.

Awatar użytkownika
pawlocha
Uzależniony
Posty: 216
Rejestracja: 22 gru 2009 22:45
Gadu-Gadu: 5227828
Czym jeżdzę: Di, XL, retro negro
Lokalizacja: Suwałki

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: pawlocha » 10 sty 2011 19:20

To ja dopiszę rzutem na taśmę, że 1) dałbym Auto-Lakus z ul. Północnej w Suwałkach.
Konkretnie, solidnie i bez naciągania.
Z innymi ASO nie miałem przyjemności.
Obrazek

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Koniec roku za pasem -czas na podsumowanie....

Post autor: soul » 12 sty 2011 10:41

Oddam też swój głos jako ostatni.

1) Pol-motor ul Struga.- za to, że jest to po prostu serwis jaki być powinien. Ludzkie, europejskie warunki, czysto i porządek przed salonem. Obsługa na wysokim poziomie. Wiesz, że jak przyjeżdżasz z problemem to postarają się zrobić wszystko żeby problemu nie było a Ty będziesz zadowolony. Bez dziadostwa i wiązania na druty. Auto zawsze umyte i wysprzątane po serwisie. Ceny przystępne.

2)Transbud Szczecin- O ile przy zakupie było ok to całokształt psuje serwis. Auto nigdy nie było oddane czyste po serwisie zawsze gdzieś było umazane tłustymi rączkami a to na szybach a to na błotniku. Nieprofesjonalna naprawa lakiernicza- lakierowali 6 razy i dalej nic im z tego nie wyszło. W trakcie naprawy bez zgody jeździli samochodem po mieście. Sprawa mało nie skończyła się pozwem do sądu ale odpuściliśmy zawarto ugodę po interwencji KMP. Niestety ASO się niczego nie nauczyło bo przy kolejnym serwisie okazało się, że zostały włożone bez wiedzy i zgody zamienniki filtrów-zapłacono jak za oryginały. Oczywiście pokrętne tłumaczenia bo sprawa wyszła po prawie roku przy serwisie w innym ASO. Jednym słowem żenada i brak honoru.

Zablokowany