Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Dział forum poświęcony szeroko pojętej kulturze dbania o auto z zewnątrz jak i wewnątrz. Dział prowadzi dealer firmy Meguiar's producenta środków do pielegnacji, które są sprzedawane sieciach sprzedaży marki np.MERCEDES BENZ jako własne produkty. Dzisiejsze zaawansowane lakiery wymagają kompletnej redukacji w temacie utrzymania lakieru na najwyższym poziomie
Zapoznaj się z felietonami , skorzystaj z rad i zrób udane zakupy.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: soul » 09 mar 2013 14:46

Ludzie z reguły przychodzą jak coś im pierdnie.
Na swoim przykładzie wiem, że to się po prosu nie zdarza.
W kontach trzeba zrobić porządek bo wiele jest martwych.
No i proszę zrobiło się 451 userów.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: Kwarcu » 09 mar 2013 17:05

Co prawda robi się OT, ale w sumie to bez znaczenia, więc można sobie na luźno podyskutować.
Pomijając martwe konta, bo to normalne zjawisko na każdym forum, więc mniejsza o to. Ale są osoby, które się logują - jedni częściej, inni rzadziej. No i co? Cisza. Czemu? Chętnie bym się dowiedział, pewnie nie tylko ja. Rozumiem, że paplanie na forum w świecie wirtualnym nie wszystkich interesuje, wiadomo że lepiej sobie popaplać w realu. No, ale jakoś tematy spotów(bo już o zlocie nawet nie mówię) świecą pustkami i tyle.

Co jest powodem tego milczenia? Podam się do dymisji, jeśli ja gdzieś zawiniłem swoim gadaniem lub jakimkolwiek innym czynem. :bigok:

indykpol
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 09 paź 2012 11:05
Gadu-Gadu: 1725179
Czym jeżdzę: 1.6GDI XL Tomato Red
Lokalizacja: Łódź

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: indykpol » 10 mar 2013 02:27

taka cisza bo Soulniczki sie nie psuja. to mozna obrac za dobra monete ;)

Konik
Moderator
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2012 21:09
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: Konik » 10 mar 2013 23:45

SOUL pisze:W kontach trzeba zrobić porządek bo wiele jest martwych.
No i proszę zrobiło się 451 userów.
Tych 451, to po porządkach, czy jak?
Teraz jak patrzę, jest 544. W ciągu doby? Hm... o co chodzi?
Kwarcu pisze:Co prawda robi się OT, ale w sumie to bez znaczenia, więc można sobie na luźno podyskutować.
A niech będzie i offtop, może coś się z tego wykluje. Poza tym lubię swoje tematy prowadzić na luzie i z założenia nie kasowałbym nawet mocno odjeżdżających od tematu wątków. Także luz. :ban: :zlosnik4:
Kwarcu pisze:Pomijając martwe konta, bo to normalne zjawisko na każdym forum, więc mniejsza o to. Ale są osoby, które się logują - jedni częściej, inni rzadziej. No i co? Cisza. Czemu?
A powodów jest - jak zwykle - wiele. A to ktoś szuka info i się rejestruje, bo gdzieś na innym forum można coś ściągnąć, albo w ogóle czytać dopiero po rejestracji więc i tu się rejestruje. Dowie się co trzeba i spada. A to ktoś chce kupić Soula i czyta, przygotowuje się, a potem kupuje co innego i zapomina o forum. A to ktoś rejestruje się na forum, żeby obadać klimat (przed, czy po zakupie auta) i albo mu pasuje, albo nie. Są i tacy, którzy się rejestrują, czytają i bardzo rzadko ujawniają, ale są! Powodów rejestracji i nie pisania postów możemy wymyślić wiele i każdy będzie pewnie prawdziwy.

Myślę, że w pewien sposób powodem "ciszy" na różnych forach jest też... kryzys. Ludzie muszą się mierzyć z różnymi problemami, depresjami i takie tam. Wtedy nie ma ochoty na nic. Powodów jest tak wiele...

Nie mniej jednak zastanawia mnie dlaczego mimo, że do tematów ludzie zaglądają, to nic nie piszą. Na mojasportage temat pielęgnacji auta ma spore zainteresowanie, bawimy się w testy, porady, pytania. Coś się dzieje. Tu co by nie wymyślić - ZERO odpowiedzi. Dlatego właśnie pomyślałem sobie, że zapytam o zniżkę. Pomyślałem sobie, że będzie to w pewien sposób prowokujące, może coś się poruszy, taki swoisty "barometr". A tu NIC. :galy:
Rozumiem, że może akurat właściciele Kia Soul w 99% myją samochód na myjni, ale czy nikt (?) nie ma potrzeby przetarcia deski rozdzielczej środkiem, którą ją odświeży, umyje, czy nada połysk, albo przywróci naturalny/fabryczny wygląd? Nikt nie myje szyb? Nikt nie ma skóry, która MUSI być czyszczona, odżywiana i konserwowana? Nikt nie ma psa, który gubi sierść? Nikomu pies nie zostawił swojej woni, choćby po kąpieli w jeziorze?

Czyżby Soul, tak inny od większości samochodów, tak oryginalny nie był użytkowany przez ludzi też - w jakiś sposób - oryginalnych?
Kwarcu pisze:(...)dla większości jest to samochód stricte użytkowy(...)
Naprawdę tak jest?

Nie sądzę. Przecież są tu bangla bangers. Trafia się tuning, akcesoria i inne modyfikacje. A to pojawiają się fotki z wakacji gdzie Soul jest na środkowym planie. A to ustrzeliwanie Soula - fakt, że też cisza jakowaś tam nastała. No dobra, może faktycznie wiele osób traktuje samochód użytkowo, zarejestrowali się tylko po to by czegoś się dowiedzieć i więcej ich nic nie interesuje, ale jest grono osób, które tu jest, bywa, pisze. Dlatego zastanawiają mnie zera w kolumnie odpowiedzi. :roll: Szczególnie w kontekście tego, że na stronę sklepu zaglądają ludzie z tego forum. I to nie rzadko...

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: soul » 11 mar 2013 07:30

Tych 451, to po porządkach, czy jak?
Teraz jak patrzę, jest 544. W ciągu doby? Hm... o co chodzi?
Zostały przywrócone czasowo te które założono od listopada 2012 do dziś ale bez postów i odwiedzin forum.
Z doświadczenia wiem, że takie trupy trzeba usuwać bo są potencjalna bramką dla spam botów i innego badziewia.

Forum sportage a to to dwie zupełnie odmienne grupy osób co widać po tamtym forum.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: Kwarcu » 11 mar 2013 13:39

Znaczy, że trzeba zmienić Soula na Sportage. :złosliwy: Soul jest na tyle wyjątkowy, że odbiera mowę użytkownikom. :hehe4:

Konik
Moderator
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2012 21:09
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: Konik » 11 mar 2013 20:49

Kwarcu pisze:Soul jest na tyle wyjątkowy, że odbiera mowę użytkownikom. :hehe4:
:haha1: Dobre! I władzę w palcach pewnie też... :rotfll:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: soul » 11 mar 2013 21:01

Sam zobacz, że tu trzeba prowokować żeby zaczął się ruch np. napisać coś z rażącym błędem ort. i wysłać jako masową korespondencje.
Wtedy rząd martwych dusz powstaje.

Konik
Moderator
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2012 21:09
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Zniżka na produkty Meguiar's dla MojaSOUL

Post autor: Konik » 11 mar 2013 21:15

Np. usówanie? :hmm:

ODPOWIEDZ