Do czego służy przycisk Trip ?

Baza wiedzy i opinie dotyczące silnika diesla 1.6 CRDI. Raporty awaryjności i spalania.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Funiix
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 30 wrz 2010 10:53
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI M TOMATO RED
Lokalizacja: SZESZELÓW KOŁO CYNCYNOPOLA

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Funiix » 11 kwie 2011 20:05

u mnie pod Trip włącza GPS , ale można go przeprogramować i wtedy włącza 4 na 4 :rotfll:

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Kwarcu » 11 kwie 2011 20:08

Przecież po wciśnięciu przycisku TRIP Kijanka zamienia się w agresywną Ropuchę, gotową do walki na każdych światłach. :eviladmin: :hehe4:

Funiix
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 30 wrz 2010 10:53
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI M TOMATO RED
Lokalizacja: SZESZELÓW KOŁO CYNCYNOPOLA

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Funiix » 11 kwie 2011 20:11

do walki jak do walki kiedyś stał koło mnie gość betą 3.0 diesel chyba X3 Kia przy nim stoi w miejscu !! :los: Nawet na Tripie B :) hehe

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Belizariush » 11 kwie 2011 20:37

Nie mam instrukcji, bo nie mam jeszcze samochodu, odbiór za kilka dni, pytałem z czystej ciekawości. Aż wierzyć się nie chce, że do przestawiania licznika Koreańczycy zrobili specjalnie dziurę obok kierownicy. To bardzo interesujące i nowatorskie rozwiązanie :D . Tylko patrzeć, jak znajdą się naśladowcy wśród wiodących koncernów samochodowych. Przepraszam Sz. Forumowiczów, jeżeli ktoś poczuł się dotknięty moim pytaniem. Sądziłem, że na tym Forum zadawanie pytań związanych z Kia Soul jest dozwolone, a nawet pożądane.

Funiix
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 30 wrz 2010 10:53
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI M TOMATO RED
Lokalizacja: SZESZELÓW KOŁO CYNCYNOPOLA

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Funiix » 11 kwie 2011 20:49

Pewnie że tak ja żartowałem bez urazy :) miłego Soulowania ! :pub:

baqak
Nowy....
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2011 20:15
Czym jeżdzę: KIA . . .
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: baqak » 11 kwie 2011 21:09

Nie dziwi mnie wcale, że takie pytanie pada. Nie każdy musi wszystko wiedzieć co, gdzie i jak. Ale odpowiedź Pani kierownik to po prostu jakiś szok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Akurat taka osoba MUSI wszystko wiedzieć o produkcie jaki sprzedaje, a ta odpowiedź mnie powaliła na kolana i dla Pani z salonu dziś :zolta:
Strefa Tuningu Gdynia
Chiptuning - Hamownia - Wyłączanie filtrów cząstek stałych FAP/DPF
www.strefatuningu.pl

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Kwarcu » 11 kwie 2011 21:25

Belizariush bez urazy jak co, wszyscy to obrócili w żart, bo jednak całokształt jest zabawny. Samo Twoje pytanie to tam pikuś, chodzi głównie o odpowiedź Pani z salonu, dlatego takie poruszenie żartownisiów jest. :czujnik: To, że auta jeszcze nie masz nie znaczy, że nie możesz mieć instrukcji. ;) Skoro Twoje auto stoi w salonie to można było ją zabrać ze sobą ze schowka, salon nie powinien robić problemów bo to Twoja instrukcja, tylko książeczki serwisowej nie możesz zabrać, bo muszą do niej wpisać przegląd zerowy. A instrukcja im zbędna, więc bez problemu można było zabrać.
Pani z salonu spóźniła się z odpowiedzią o 10 dni, bo Prima Aprilis już był. :zlosnik:

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: Belizariush » 11 kwie 2011 22:00

Ne przyszło mi do głowy, żeby zabrać instrukcję. Rzeczywiście można było to zrobić. Zainteresował mnie ten przycisk, bo z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy. Umieszczenie go tam, gdzie się znajduje raczej wskazywałoby, że jest to coś non plus ultra. Obiecuje zapoznać się z instrukcją, bo będę musiał zwrócić małżonce uwagę na pewne rzeczy. Zacznę oczywiście od przycisku Trip :klutnia2: .

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: soulek » 12 kwie 2011 01:10

Kompetętna ta Pani Kierownik.A może ona tylko P.O; więc trzeba jej wybaczyć. :rotfll:

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Do czego służy przycisk Trip ?

Post autor: sowapl » 12 kwie 2011 06:16

bez agitacji politycznej proszę :oczko:
Obrazek

ODPOWIEDZ