OPADAJĄCY PEDAŁ hamulca Soul 1.6 CRDI

Baza wiedzy i opinie dotyczące silnika diesla 1.6 CRDI. Raporty awaryjności i spalania.

Moderatorzy: Kwarcu, rob68, Mish

Awatar użytkownika
przemo391
Nowy....
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwie 2009 09:10
Lokalizacja: Olkusz - Bydlin

OPADAJĄCY PEDAŁ hamulca Soul 1.6 CRDI

Post autor: przemo391 » 03 cze 2013 14:36

Witam
Ostatnio zauważyłem jak stałem na światłach ze po wciśnięciu hamulca po ok 4-6 sekundach na postoju pedał hamulca pomału idzie w dół dochodzi do samego końca czy wy tez zauważyliście coś takiego czy to tylko w moim Soulu się dzieje , przebieg 66tys km klocki wymieniane ok 8 tys.km , mam tez inny samochód i w tamtym jak wcisnę na hamulec to pedał nie schodzi na dół tylko jest twardy cały czas , hamulce w moim Soulu są sprawne nie ma problemu z hamowaniem tylko ten pedał mnie niepokoi możne gdzieś mam zapowietrzone albo płyn mi gdzieś przepuszcza ale nie zauważyłem aby mniej płynu było w zbiorniku .Pozdrawiam

Awatar użytkownika
markos
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: 15 sie 2012 23:53
Gadu-Gadu: 4219585
Czym jeżdzę: CRDi L
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markos » 24 cze 2013 19:57

1. Nie oczekiwalbym porad dotyczacych ukladu hamulcowego w dziale o silnikach...
2. Pedal, ktory wpada w podloge to nie jest "hamulce w moim Soulu są sprawne". Jakby byly, to pedal nie wpadalby w podloge. Moze sie troche schowac jak go przytrzymasz, ale na pewno nie zjechac do samego dolu.

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: OPADAJĄCY PEDAŁ hamulca Soul 1.6 CRDI

Post autor: Hary66 » 24 cze 2013 23:16

Markos ma rację, nie czekaj na dobre rady i gdybanie, tylko wal do serwisu - niekoniecznie ASO, dopóki jesteś w stanie to zrobić.
Pozdrawiam, Hary.

ODPOWIEDZ